Оприлюднена програма фестивалю «Музыка нас связала»

Оприлюднена  програма фестивалю  «Музыка нас связала»

Який для всіх жителів Херсонщини та гостей нашої області організовує 29 - 31 серпня у місті Каховка Агенція «Медіа-простір» за ініціативи народному депутата України Михайла Опанащенко.

Як повідомляють організатори фестивалю, основне завдання цього творчого заходу – підвищення туристичної та курортної привабливості Херсонщини, відродження у м. Каховка статусу фестивальної столиці області.

«Я впевнений, що фестиваль "Музика нас связала" стане візитною карткою легендарної Каховки, і зроблю все, щоб Каховка знову відродила свій статус фестивальної столиці Херсонщини, - підкреслив Михайло Опанащенко, - і щоб з кожним роком до нас приїжджало все більше гостей з України та інших країн святу. Фестиваль значно підвищить туристичну та курортну привабливість півдня України і нашої гостинної Херсонщини».

Крім того, фестиваль організовано з метою розширення культурних, туристичних, інформаційних та ділових зв'язків через засоби творчого спілкування між регіонами України; популяризації спорту; збереження і осучаснення культурної пісенної спадщини українського народу і творчості знаних народних артистів України; виховання почуття спадкоємності творчого минулого українського народу; укріплення різносторонніх творчих та культурних зв'язків.

У програмі фестивалю:
- байк-шоу;
- змагання спортивних команд Херсонщини з футболу та волейболу;
- багатирське багатоборство;
- вітрильна регата.

Гостям і жителям м. Каховка свої пісні подарують популярні естрадні виконавці, заслуженні діячі мистецтв, легенди української естради:
- незабутні виступи зірок «Євробачення» – Злати Огневич та Руслани;
- яскраві виступи популярних українських виконавців: гурт «ТІК», Матіас, Віктор Павлік, Наталія Бучинська, Ярослава, Брати Яремчуки, група «Дилайс», Брати Борисенко, Наталія Валевська.

Чудовий настрій усім гостям фестивалю подарують – Володимир Данилець та Володимир Моісеєнко (дует «Кролики»).

Усі бажаючі зможуть взяти участь у конкурсі Караоке, який проведе головна «Роксолана» країни – Ольга Сумська.

Організатор - Агенція «Медіа-простір» - готуює ще багато приємних сюрпризів для усіх, хто завітає на фестиваль «Музыка нас связала».

Телефон координатора фестивалю:
095 34 62 555 (Оксана Наумова)