У Херсоні стартував вокальний конкурс

Вчора, 20 березня, у Херсонському державному університеті розпочався загальноуніверситетський творчий конкурс «Голос ХДУ».

Захід такого формату вперше відбувається у нашому навчальному закладі, а до участі долучилися всі охочі спробувати свої вокальні дані. Організатором та ініціатором виступив гуманітарний відділ ХДУ.

Урочисто відкрила «Голос ХДУ» в.о.ректора університету Наталія Тюхтенко. Вона зазначила, що керівництво Херсонського державного університету завжди піклується про дозвілля молоді, яка навчається у виші. Адже студенти повинні не тільки отримувати якісну освіту, а й розвивати свої творчі здібності, тим самим підвищуючи рейтинг вишу. Також Наталія Анатоліївна побажала учасникам конкурсу гарно заспівати, а присутнім у залі отримати насолоду від вокальних номерів.

Цього року до складу конкурсного журі увійшли провідні фахівці міста за вокальним напрямком – акторка Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім.Миколи Куліша, талановита вокаліста Таісія Новачук; художній керівник вокального гурту «Дженерал Войс», співак, продюсер, композитор, випускник та викладач ХДУ Олексій Пономарьов; співачка, викладач, керівник вокальної студії «Квінта», випускниця ХДУ Любов Фогель; співак, музикант, оранжувальник, фронтмен групи «Кашемір», випускник ХДУ Роман Матвєєв.

Зазначимо, що у вокальний конкурс триватиме у два етапи – відбірковий та фінальний, в яких беруть участь студенти всіх факультетів.

Визначення переможця відбувається шляхом голосування представниками Первинної профспілкової організації студентів та Студентського парламенту ХДУ. А нагородження переможців відбудеться у день фінального етапу.

Конкурс проходить з метою консолідації студентської молоді, виробленню в них активної життєвої позиції, засвоєнню надбань української культури та культури різних народів, здатності до входження у світовий соціокультурний простір зі збереженням української національної ідентичності (у рамках Фестивалю мистецтв «Молода хвиля»).

Прес-центр ХДУ