Хто дестабілізує ситуацію в Олешківському районі?

Як відомо, 15 березня 2019 р. відбулася 41 сесія Олешківської районної ради сьомого скликання, на якій розглянуто більше 30 питань економічного, соціального та культурного розвитку Олешківського району.

Попередньо питання порядку денного, згідно регламенту діяльності представницького органу влади, обговорені на засіданнях постійних комісій та президії, під час яких депутатами були внесені відповідні зміни та доповнення до проектів рішень, наданих районною державною адміністрацією для розгляду на 41 сесії.

У ході роботи самого пленарного засідання народні обранці продовжували вносити поправки до проектів рішень, що стосуються районних програм, змін до районного бюджету тощо. Всі питання порядку денного були прийняті.

З метою виконання делегованих повноважень районною державною адміністрацією депутати вирішили зобов'язати фінансове управління РДА надати в трьохденний термін відредаговане бюджетне рішення на підпис голові районної ради Павлу Потоцькому.

Повідомляємо, що станом на 20 березня 2019 р., всі рішення підписані очільником депутатського корпусу, крім основного кошторису нашого району – рішення про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, яке райдержадміністрація, до цього часу, так і не надала представницькому органу влади.

Тобто рішення районної ради щодо зобов'язання відредагувати зміни до бюджету у трьохденний термін виконавча гілка влади не виконала.

Така бездіяльність з боку райдержадміністрації призвела до невиплати зарплатні працівникам Олешківського МНВК, соціальним працівникам Олешківського районного територіального центру (надання соціальних послуг), неможливості розрахуватися за матеріально-технічне обладнання для роботи окружної виборчої комісії.

Так хто саботує вибори, затримує зарплату, дестабілізує ситуацію в Олешківському районі? Питання риторичне...

Радимо районній державній адміністрації: краще припинити організацію непотрібних прес-конференцій та необґрунтованих мітингів, а почати виконання делегованих повноважень, наданих районною радою, задля процвітання Олешківського району.

За матеріалами Олешківської районної ради