У Херсоні судять шахраїв

Щодня в Херсоні трапляються крадіжки в автобусах, магазинах, на вулицях. Виявляється, грабіжники не прилітають з космосу? А де ж вони живуть, ховаються? Вони живуть поруч з нами. Ми іноді і не здогадуємось...

Вчора, 13 березня, цього року у Херсонському міському суді відбулось судове засідання з розглядом кримінальної справи 2120/13534/12 «шахрайство», де потерпілими виступають 10 мешканців Херсона, а обвинуваченими виступають громадяни Болотських Ігор Олексійович, безробітний, та Болотських Ірина Степанівна, безробітна.

Справа тягнеться з 2012 року і налічує більше 20 томів. Зі слів свідків стало відомо, що шахрайськими методами, використовуючи чужі паспорти, підроблюючи документи, погрожуючи фізичною розправою обвинувачені багато років поспіль заволодівали чужим майном.

Те, що вони до сих пір на волі, дає їм можливість всі ці роки продовжувати махінації та реалізовувати свою кримінальну діяльність.

Обвинуваченій Болотських Ірині Степанівні вдалося майже 8 років одноосібно керувати, без жодних загальних зборів, без жодних звітів, в центрі міста одним з ОСББ. Підробка документів, привласнення коштів співвласників будинку, ухилення від сплати податків стало для неї буденною справою.

Разом із своїм чоловіком – безробітним Болотських Ігорем Олексійовичем з 2012 по 2019 роки, поки тягнеться розгляд судової справи, заволоділи і стали власниками 10 квартир тільки в одному будинку в центрі міста, а також власниками декількох дорогих авто.

«Талановитому» подружжю Болотських можна було б сміливо писати бестселери «Як безробітному без грошей стати власником квартир, машин та пароплавів». Але, як казав Остап Бендер «Життя диктує нам свої суворі закони». І от новообране правління звільнило нечисту на руку Ірину Болотських з посади голови ОСББ. Рішення правління підтримали на загальних зборах співвласники цього ОСББ.

У відповідності до чинного законодавства України в лютому 2019 року відкрито ще одне кримінальне провадження по відношенню до цих осіб, ведеться нове слідство. Але люди, які звикли ловити рибу у мутній воді, доки знаходяться на волі, не можуть зупинитись!

Попереджаємо всіх мешканців міста, особливо працівників фінансових установ, громадян похилого віку, що громадяни Болотських Ірина Степанівна та Болотських Ігор Олексійович можуть представлятись керівниками ОСББ, різних підприємств тощо, а також і різними іменами.

Увага! Запам'ятайте ці прізвища! Можливо Ви зможете допомогти слідству і надати додаткові свідчення. Зупинимо шахраїв разом!

Стефан БАНДЕРКО,
слідчий журналістського розслідування