У Херсоні розмалювали білборди трьох кандидатів в Президенти

У Херсоні розмалювали білборди трьох кандидатів в Президенти

Спостерігачі ОПОРИ зафіксували в Херсоні 4 розмальованих білборди кандидатів в Президенти. Поліція зафіксувала правопорушення.

11 березня в центрі міста, на вулиці Суворова, спостерігач ОПОРИ зафіксував 2 розмальованих білборди кандидата в Президенти Олександра Вілкула («Опозиційний блок») та по одному Анатолія Гриценка («Громадянська позиція») та Андрія Садового («Об'єднання «Самопоміч»), який зняв свою кандидатуру.

Обличчя кандидатів розмальовані червоною та чорною фарбою, на деяких білбордах закреслені імена, гасла та назва політичної сили. Крім того, зовнішня реклама Андрія Садового наполовину обірвана.

Як прокоментувала начальник відділу комунікації поліції Херсонської області Ірина Атаманенко, за даним фактом направлено звернення в поліцію.

«На місце виїхала слідчо-оперативна група Херсонського відділу поліції та зафіксувала правопорушення. На даний час рішення ще не прийнято», – зазначила Ірина Атаманенко.

Нагадаємо, що минулого тижня в Херсоні по Херсону зафіксовані наліпки з ознаками чорного піару проти Петра Порошенка.

Як прокоментував радник з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Павло Романюк, зазначені діяння щодо агітаційних матеріалів зареєстрованих кандидатів можуть мати ознаки складу злочину передбаченого ч. 2 ст. 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання діяльності суб'єкта виборчого процесу, що поєднані з пошкодженням майна).

За матеріалами Громадянської мережі ОПОРА в Херсонській області