Що цікавить майбутніх медиків Херсонщини

Нещодавно Генічеське медичне училище увійшло до складу освітнього холдингу Херсонського державного університету і з приводу цього у минулу п'ятницю, 1 березня, відбулася перша online-конференція між студентством медичного факультету ХДУ та студентством Генічеського медичного училища.

Спілкувалися про студентське життя, самоврядування. Студенти медичного факультету задавали цікаві питання, аби більше дізнатись про те, чим живуть студенти медичного училища у Генічеську.

Зокрема, було озвучено наступне:

- Чи проводяться у вас на території училища тематичні наукові конференції? Якщо так, то на які теми?
- Які спеціальності у вас користуються найбільшою популярністю серед абітурієнтів?
- Чи займається училище волонтерською діяльністю? Чи проводяться на базі училища благодійні акції?
- Після закінчення навчання студентів училища рекомендують на роботу в медицині заклади ? Чи цей клопіт лежить на самих випускниках?
- Чи відзначаєте ви професійні свята своїх спеціальностей?
- В якому розмірі отримують стипендію студенти бюджетної форми навчання?
- Чи проводите ви акції екологічного спрямування? Як заохочуєте студентів до цього?
- Чи допомагають студентському активу інші студенти у проведенні різноманітних заходів, свят? Чи вся підготовка лежить тільки на плечах студактиву?
- Чи є у вас атрибутика вашого училища? Футболки/значки чи може щось інше?
- Якою ви бачите перспективу розвитку відносин між Генічеським медичним училищем та медичним факультетом Херсонського державного університету?

Особливу увагу зосередили на обговоренні особливостей вступної кампанії 2019 року та особливостей вступу саме на медичні спеціальності. До вашої уваги перелік спеціальностей МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ХДУ, на які випускники училища можуть вступити:

- 222 Медицина
- 227 Фізична терапія, ерготерапія
- 226 Фармація, промислова фармація
- 102 Хімія
- 014 Середня освіта (Хімія)
- 016 Спеціальна (корекційна) освіта.

Увага! Ми нагадуємо, що після закінчення медичного училища/коледжу та отримання диплому «Молодшого спеціаліста» студенти мають право вступити на ІІ курс спеціальностей МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ за результатами складання вступних випробувань на базі ХДУ. Питання іспитів вступної кампанії будуть розміщенні на сайті вступної кампанії 2019 за 3 місяці до її початку.

Сподіваємось, такі зустрічі будуть проходити частіше та запрошуємо всіх на навчання на МЕДИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ХДУ!

Олена РЕЗНІЧЕНКО