Українським військовим Херсонщина перерахувала понад 17 мільйонів гривень

Українським військовим Херсонщина перерахувала понад 17 мільйонів гривень

За перший місяць цього року платники податків Херсонської області перерахували до державного бюджету 17,4 млн. грн. військового збору. Порівняно з січнем минулого року, відрахування збору збільшилися на 5 відс. або на 814,7 тис. гривень.

Вже традиційно до трійки лідерів за обсягами відрахувань на зміцнення обороноздатності Збройних Сил України увійшли платники податків, які перебувають на обліку в м. Херсоні, Каховському районі та м. Нова Каховка. Вони відрахували до державної скарбниці 11,6 млн. грн., що складає 67 відс. від загальних надходжень військового збору по області.

Нагадаємо, що військовий збір сплачується за ставкою 1,5 відс. від об'єкта оподаткування, котрий визначається згідно зі статтею 163 Податкового кодексу України.

Зокрема, справляється із доходів у вигляді заробітної плати, інших виплат, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.

Прес-служба Головного управління
ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі