На Херсонщині радикали обурені, що їх роботу приписують собі інші

Так, голова Олешківської районної організації РПЛ Микола Литвиненко розказав про ремонти в освітніх закладах району, які робляться за ініціативи та підтримки радикалів і про те, як цю роботу "приписав" до своїх заслуг місцевий екс-чиновник.

Так, за ініціативи та сприяння Радикальної партії Олега Ляшка, в навчальних закладах Олешківського району зроблять ремонт Завдяки команді Радикальної партії Олега Ляшка ряд об'єктів Херсонщини, що потребують ремонтних робіт, отримали суттєву державну грошову допомогу.

Лідер партії Олег Ляшко впевнений, що діти – наше майбутнє. Саме тому більшість профінансованих закладів - навчальні. Серед них й школи Олешківського району. Так, капітальний ремонт будівлі Великокопанівської ЗОШ I-III ступенів відбудеться завдяки субвенції у розмірі 900 тис грн, Костогризівській ЗОШ - 1 млн грн. Для Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О. М. Соценка було виділено 97 тис грн. Таку ж суму отримала Олешківська спеціалізована школа I-III ступенів №4 та 87 тис грн - Олешківська спеціалізована школа I-III ступенів №2.

Дуже важливо, щоб державні кошти були використанні ефективно. Тому депутат Верховної ради України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Денис Силантьєв регулярно відвідує об'єкти Херсонської області для інспектування. Нещодавно нардеп побував у Каїрському сільському Будинку культури, щоб на власні очі побачити хід першочергових робіт.

Та водночас політик продовжує зустрічатися з представниками освіти, щоб вислухати їх наболіле. Остання з таких зустрічей відбулася в Раденській загальноосвітній школі з батьківським комітетом. Батьки розповіли, що до місцевої влади не достукатися і допомогу на ремонт школи чекають ще з 2015 року. Скільки ще доведеться чекати - не знають, тому попросили сприяти вирішенню проблеми, котра сьогодні має вже критичний характер: терміновий ремонт каналізації та заміна твердопаливного котла.

"Радикальна партія Олега Ляшка завжди відкликається на потреби народу, тим паче жителів сільської місцевості, яким чинна влада не приділяє належної уваги. Тому вже найближчим часом розглянемо звернення адміністрації школи та разом з депутатами Олешківської райради від фракції РПЛ лобіюватимемо їх інтереси на вищому рівні", - зазначив Денис Силантьєв під час спілкування з батьками.

А між тим, на згадку про недаремні обіцянки, нардеп разом з головою Херсонської облорганізації Романом Івановим та головою Олешківської райорганізації РПЛ Миколою Литвиненко подарували учням школи маркерну дошку.

Тож , як бачимо, в Олешківському районі представники РПЛ роблять для освітян чимало. Тим більш прикро що на виділених на ці цілі коштах та ремонтах у школах району піарится одна особа - це, тепер вже екс-заступник голови Херсонської ОДА, Євген Рищук!

Хочу Вам повідомити, що Євген Рищук не має жодного відношення до цих коштів і його казки про те що виключно він "заводить" ці гроші в Олешківський район жодними фактами не підтверджується.

Натомість ці кошти про які я вже зазначив вище, було виділено за ініціативи Радикальної партії Олега Ляшка, оскільки наша партія впевнена що діти в Олешківському районі повинні мати такі ж умови для навчання, як і діти у столиці! Тому, ще раз наголошую - дуже є прикрим піар Євгена Рищука на коштах та ремонтах в школах Олешківського району, до яких він не має жодного відношення!

Голова Олешківської районної організації РПЛ
Микола ЛИТВИНЕНКО