Херсонщина має бути антикорупційною

Херсонщина має бути антикорупційною

Органи Державної аудиторської служби, завдяки взаємодії з громадянами, запобігають проявам бюджетної корупції.

Невідкладне завдання - активно протидіяти бюджетним корупціонерам, забезпечити повернення державі завданої, винуватцями правопорушень, шкоди.

У сфері уваги фахівців, передусім, земельні відносини, банківські операції, закупівля ряду товарів, робіт і послуг, використання субвенції з державного бюджету, підтримки агропромислового комплексу, фінансування будівництва.

Іноді розпорядники державних коштів діють на користь наближених до їх власних інтересів комерційних структур. Як наслідок, інтересам громади завдаються чималі збитки. Саме на цьому зосереджено увагу контролюючих і правоохоронних органів.

Аудитори виявляють на окремих підконтрольних об'єктах, серед деяких суб'єктів господарювання схеми відмивання коштів і розкрадання державних ресурсів, доцільності понесених витрат у бюджетній сфері.

На особливому контролі - дотримання антикорупційного законодавства, комплексне дослідження бюджетних потоків.

Інформуйте, будь ласка, по суті, з конкретним фактажем.

«Телефон довіри» 0552 263628 працює щодня, крім вихідних і святкових днів, з 9 до 18 (у п'ятницю - до 16.45).

Веб-сторінка Управління: https://www.facebook.com/pg/khersondasu/

Електронна пошта - Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Ось чому функціонує зворотній зв'язок. Незамінна і вкрай ефективна форма взаємодії з громадськістю дає змогу оперативно виявити та упередити порушення фінансової дисципліни на місцях.

Отримана інформація використовується як додаткове джерело для прийняття рішень. Закликаємо неухильно дотримуватися норм антикорупційного законодавства.

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області