У Скадовську троє горе-батьків будуть відпрацьовувати борги по аліментам

У Скадовську троє горе-батьків будуть відпрацьовувати борги по аліментам

Начальник філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області Оксана Кузьмич ініціювала робочі зустрічі з головою Красненської сільської ради Скадовського району Олександром Пістолетовим і першим заступником Скадовського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Дмитром Афанасіаді.

Мета зустрічей – погодити з органами місцевого самоврядування перелік об'єктів та видів робіт, на яких порушники відбуватимуть адміністративні стягнення у виді громадських і суспільно корисних робіт.

На сьогоднішній день 13 органів місцевого самоврядування у Скадовському районі відмовляються від прийняття переліку об'єктів та видів робіт, на яких особи, піддані адміністративній відповідальності за несплату аліментів, відбуватимуть суспільно корисні роботи. Чому? Кажуть, що на таке немає коштів у місцевому бюджеті.

Під час робочої зустрічі з'ясувалось, що дане питання буде винесено на розгляд чергового засідання виконавчого комітету Скадовської міської ради, яке заплановане на 27 лютого.

- З головою Красненської сільської ради домовленості, на жаль, досягнуто не було, у зв'язку з чим буде повторно проінформовано органи прокуратури для належного реагування згідно з чинним законодавством. – зазначила Оксана Кузьмич.

У Скадовську чекають на можливість приступити до суспільно корисних робіт та тим самим «заробити» кошти на погашення заборгованості по аліментам троє порушників, а у селі Красному - двоє таких неплатників аліментів.

Олена ПІМЕНОВА