Нове обладнання отримала лікарня на Херсонщині

Нове обладнання отримала лікарня на Херсонщині

Три кисневих концентратори "Biomed" загальною вартістю 113700 гривень отримали в рамках програми технічного переоснащення операційного блоку та відділення інтенсивної терапії Нижньосірогозької центральної районної лікарні.

"Безперебійне забезпечення в достатніх обсягах якісним киснем є однією з найважливіших умов для проведення оперативних втручань та лікування, як гострих станів, так і загострень хронічних захворювань органів дихання та серцево-судинної системи, - розповідає лікар-анестезіолог районної лікарні Вадим Щербань. - Надання екстреної медичної допомоги завжди було одним з пріоритетних напрямків розвитку Нижньосірогозької центральної районної лікарні. Тому в якості джерела кисню в операційній та реанімаційних палатах давно обрали кисневі концентратори, як найбільш ефективний, економічно обґрунтований та безпечний засіб".

За словами лікаря-анестезіолога, перші кисневі прилади в Нижньосірогозькій лікарні встановили ще в 2009 році. Але при інтенсивному щоденному використанні ресурс кисневих концентраторів поступово вичерпується.

"Своєчасне оновлення та зміцнення матеріально-технічної бази є важливою складовою для розвитку нашого лікувального закладу в умовах реформування вторинної ланки медичної допомоги", - констатував Вадим Щербань.

Нижні Сірогози.City