Робота до успішного старту сезонної зайнятості ведеться у Херсонській обласній службі зайнятості

Робота до успішного старту сезонної зайнятості ведеться у Херсонській обласній службі зайнятості

Ринок праці функціонує за певними правилами і має свої сезонні коливання. З початку весни набирає обертів сезонна зайнятість.

Є чимало людей, для яких це можливість знайти роботу в рекреаційних зонах, попрацювати на полях, садах та виноградниках області.

Кожного року в Херсонській обласній службі зайнятості ведеться попередня робота до успішного старту сезонної зайнятості.

Ця робота передбачає налагодження ділових партнерських відносин служби зайнятості, органів влади, об'єднаних територіальних громад, роботодавців та усіх соціальних партнерів, адже необхідно визначити перспективну потребу в сезонних працівниках у всіх сферах діяльності та створити Банк перспективної потреби сезонних робіт на 2019 рік.

За ініціативи центрів зайнятості, протягом лютого поточного року, в області проводяться засідання за «круглим столом», семінари, робочі зустрічі спільно з місцевими органами влади, головами об'єднаних територіальних громад, представниками управлінь агропромислового розвитку, економіки, організацій роботодавців та іншими учасниками соціального діалогу з питань тимчасової зайнятості.

Так у Нововоронцовській районній філії ХОЦЗ вже відбулося засідання круглого столу «Визначення потреби в сезонних працівниках на 2019 рік», у Великоолександрівській районній філії ХОЦЗ проведено семінар «Організація та проведення громадських робіт у 2019 році» за участі голів 15 сільських та селищних рад. Фахівці Високопільської районної філії ХОЦЗ провели виїзний захід до Кочубеївської ОТГ тощо.

Результатом такої роботи стане сформований 15 березня обласний Банк перспективної потреби в працівниках для виконання сезонних робіт на Херсонщині у поточному році. Це надасть можливість без зволікання розпочати підбір відповідних працівників для роботодавців.

Шановні роботодавці!

Запрошуємо до співпраці з обласною службою зайнятості щодо забезпечення сезонної зайнятості регіону!

Своєчасний підбір персоналу та представлення аграрно-туристичної можливості Херсонщини – успішний крок до привернення інвестицій до регіону!

Херсонський обласний центр зайнятості