Херсонські студенти вивчають сучасні виробництва

Майбутні економісти - студенти ХНТУ побували на екскурсії підприємством депутата Херсонської облради, голови Ради підприємців Херсонщини, лідера Громадської платформи "Добро переможе" Юрія Рожкова.

Найбільше юнаків і дівчат цікавила організація сучасного виробництва, новітні технології та логістичні підходи. Студенти ставили серйозні питання про бізнесові ризики та підприємницькі ініціативи.

Завідувач кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки ХНТУ Маргарита Шарко, зокрема зазначила: "Нашим студентам було цікаво роздивитися середини підприємство нового покоління, поспілкуватися особисто з його власником. Юрій Рожков, безперечно, керівник нової генерації. Тож ми із задоволенням поєднати теоретичні знання, набуті у нашому виші з практичним баченням. Це дуже корисно! Дякуємо за запрошення."

У ході екскурсії Юрій Рожков наголосив на важливості соціальної відповідальності сучасного бізнесу, розповів про правильну громадську позицію підприємців-патріотів та закликав у майбутньому розвиватись відповідально.

За матеріалами Громадської платформи Юрія Рожкова
"Добро переможе"