Як в Олешківській райраді сільську школу рятували

Аби врятувати будівлю Раденської ЗОШ І-ІІІ ст., яка на даний час знаходиться в аварійному стані, голова районної ради Павло Потоцький скликав 40-ву позачергову сесію Олешківської районної ради.

Згідно регламенту представницького органу влади спочатку провели спільне засідання постійних комісій та президії, де обговорили питання порядку денного сесії, а потім відбулася пленарна робота за участю 20 депутатів, керівників комунальних закладів Олешківської районної ради, громадськості та ЗМІ.

Одноголосно народні обранці прийняли рішення про виділення 866 000 грн. з районного бюджету (7 310 046 грн з чекаємо державного бюджету) на реконструкцію будівельної конструкції будівлі Раденської школи. За це їм щиро подякували голова районної ради Павло Потоцький та директор Раденської школи Катерина Шейко.

Хотіли подякувати за підготовку проектів рішень і виконавчій владі, але, за наказом Олени Кравченко-Скалозуб, голови районної державної адміністрації, керівники профільних управлінь і відділів райдержадміністрації, на жаль, не взяли участь у роботі сесії...

За матеріалами Олешківської районної ради