Путілов: Для бізнесу і комунальних підприємств повинні бути рівні умови

Промисловець Андрій Путілов ніколи не приховував того, що є категоричним противником комунальної і державної власності в тому вигляді, в якому у нас ці підприємства функціонують.

Коли виділяються величезні гроші з бюджету на утримання таких структур, а якість послуг на низькому рівні. Коли очолюють їх діючі депутати або наближені до влади люди, коли йде "освоєння" бюджетних коштів ...

"Вважаю, що потрібно зробити рівні умови як для бізнесу, так і для підприємств комунальної форми власності, наприклад, в сфері медицини. І з часом ринок покаже, що більш ефективно - лікарні зі старими головними лікарями та їх схемами або сучасні приватні медичні установи, що мають соціальний компонент для окремих категорій громадян.

У нас же на даний момент існує монополія на надання багатьох послуг з боку комунальних установ. Моя позиція - продаж максимально всієї комунальної і державної власності шляхом відкритих аукціонів, що як раз і дозволить залучити інвестиції в Україну, створити нові робочі місця і бюджетне фінансування зробити більш ефективним", - вважає Андрій ПУТІЛОВ.