На херсонській сцені засяяла зірка кохання

На минулому тижні, до Дня закоханих Херсонський театр імені Миколи Куліша зробив глядачам подвійний подарунок. Це прем'єра романтичної комедії і бенефіс народної артистки України Олени Галл-Савальської.

Вистава отримала назву «Зірка кохання». Чи може випадкова зустріч змінити життя? Звичайно, особливо коли її організовує власниця невеличкого ресторану для своєї подруги.

Сирена (Олена Галл-Савальська) випадково помиляється номером і замість мачо на її порозі опиняється вчений, який заробляє на життя стрижкою собак (Руслан Вишневецький). Це смішно і сумно одночасно...

Незважаючи на певні «складнощі перекладу», вчений та подруга Сирени Вікторія (Євгенія Кірсанова) знаходять спільну мову. Ба більше – новий знайомий дарує зірці, яку щойно відкрив, ім'я Вікторії.

Гумор, запальні танці, пісні про життя та, звичайно ж, кохання, – ось така вона, чергова робота режисера Сергія Павлюка.

І судячи з кількаденних аншлагів і незмовкаючих криків «Браво», комедія припала херсонцям до душі.

Олена ПІМЕНОВА

Фото Дениса Максимова

P.S. А якщо ви не встигли побувати на прем'єрі, то можете це виправити в останній день зими – 28 лютого. І нехай у вашому житті кохання стане ще більше!