Співаковський знає хто править світом і спонукає нас на великі справи

Сьогодні, 15 лютого народний депутат Олександр Співаковський відвідав студентський конкурс до Дня всіх закоханих «Хто найкращий», який відбувся у Херсонському державному університеті.

...І наприкінці насиченого робочого тижня отримав порцію шалених емоцій. Потішило, що свято відбулося вже в оновленій актовій залі, з потужним акустичним звуком та сучасним освітленням. Це ще один плюс у скарбничку наших досягнень. Молодь повинна відчути, що про неї піклуються, створюючи комфортні умови не лише для навчання, а й для життя.

Знаходячись серед глядачів в актовій залі, навіть трохи позаздрив тим, хто виступав на сцені. На якусь мить навіть закортіло повернутися в період своїх студентських років та наново пережити ті почуття, які ми відчуваємо лише в юності...

Молоді й талановиті, попереду у них життя, сповнене шаленого кохання, нестримних мрій і сподівань, активного пошуку власного шляху. Та, найголовніше, аби молодь розуміла, що її місце тут, на Херсонщині.

Конкурс був дуже запальним, веселим та креативним. Студенти вражали своїм артистизмом, індивідуальністю, особливою енергетикою, яку випромінювали виключно всі учасники. Тому членам журі можу тільки поспівчувати, їм довелося нелегко.

Та все ж за кількістю здобутих балів переможцями конкурсу визнано чоловічу команду. А дівчатам від ректорату буде надана триденна путівка у спортивно-оздоровчий табір «Буревісник» на березі Чорного моря. В якості компенсації.

Тим більше, що переможених тут точно не було. А справжньою тріумфаторкою на сьогоднішньому святі була Любов! Саме вона править світом і спонукає нас на великі справи, - переконаний Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.