Юрій Рожков: Кожна людина потребує любові та тепла

Юрій Рожков: Кожна людина потребує любові та тепла

"Любові, тепла, уваги та поваги потребує кожна людина і подарувати взмозі також", - переконаний Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе".

Об'єднуючи херсонців навколо цієї високої ідеї, він допомагає різним категоріям людей адресно і колективно.

До дня Святого Валентина разом з представниками Громадської організації "Мама ЮА" завітав до психоневрологічного інтернату, що знаходиться в селищі Комишани.

Зараз там перебуває понад 400 жінок, приблизно половина з них - прикуті до ліжка або інвалідного візочка. Щоб розважити пацієнток і додати святкового настрою, Юрій Рожков вручив кожній жіночці подарунок, поспілкувався, приділив увагу.

А загальним сюрпризом для усіх став душевний концерт дитячої музичної студії "MIX". Наталья Костик-Устенко, голова ГО "Мама ЮА" роповіла: "Скільки ми з дітками виступали - такої теплої відвертої зустрічі не пам'ятаємо. Я розчулена від емоцій і сліз. Ми обов'язково тепер будемо навідувати цих жінок ще!".

"Усі ми - люди, - поділився своїми думками Юрій Рожков, лідер Громадської організації "Добро переможе", - і маємо завжди, за будь-яких обставин залишатися людьми! Не забувати, що у скрутній ситуації може опинитися кожен... Важливо підтримувати один одного, проявляти турботу та добро і обов'язково виховувати на цьому молодь.


З величезною повагою до жінок, які є матерями, берегинями, трудівницями вітаю колектив інтернату: і пацієнток, і персонал. Розумію, яка складна, але необхідна робота у працівників цього закладу. Вона цілодобово потребує піклування, турботи і самовіддачі! Дякую за добрі серця і вітаю з Днем святого Валентина!"

Громадська платформа "Добро переможе" Юрія Рожкова