Де в Херсоні можна цілуватись

А чи знали ви, що у середньому людина витрачає 2 тижні свого життя на поцілунки?

Подібне заняття не лише приємне, а й дуже корисне для здоров'я. Адже під час поцілунків не лише виділяються гормони щастя. А ще й задіяні майже всі м'язи обличчя (близько 30 м'язів), що покращує циркуляцію крові і підвищує еластичність шкіри. М'язи обличчя під час поцілунку активно працюють, а значить - спалюються і калорії (приблизно 6 кал / хв.). Тобто поцілунки - це свого роду фітнес.

Проте є країни, де за прояв любові на публіці можна потрапити за грати або нарватися на серйозні санкції.

У Франції, котра дала світу найвідомішу техніку поцілунку, вже 109 років суворо заборонено цілуватися на перонах вокзалів. Для проявів почуттів передбачені спеціальні місця.

У Лондоні досі заборонені поцілунки в метро і скасовувати заборону ніхто не збирається.

У Швеції також борються з "порушниками". Там цілуватися заборонено у всіх громадських місцях.

Шість років тому в австрійському Відні міська влада заборонила цілуватися у метро. За порушення передбачений штраф у розмірі 50 євро. Задля компенсації організували "зони поцілунків" на тимчасовій парковці. Там закохані можуть залицятися безкоштовно до 20 хвилин.

За поцілунок на вулицях столиці Арабських Еміратів можна отримати як серйозний штраф, так і десять днів ув'язнення під вартою.

У Малайзії порушникам суспільної моралі загрожує штраф в $ 75.

А за поцілунки на людях влада міста Джакарта пропонує карати тюремним ув'язненням до десяти років, чи штрафом у розмірі $ 33 000.

У Херсоні також дбають про комфорт тих, хто любить цілуватись. Принаймні, до Дня закоханих. Так, в одному із супермаркетів у центрі міста облаштували спеціальне місце для поцілунків (на фото).

Цілуйтесь на здоров'я!

Олена ПІМЕНОВА
Фото автора