Співаковський обговорив проблемні питання сфери освіти в Харкові

Сьогодні перед засіданням Комітету я разом з моїми колегами народними депутатами України Тарасом Кремінем та Олександром Грановським, а також заступниками Міністра освіти і науки України Світланою Даниленко та Юрієм Рашкевичем мали нагоду зустрітись з Головою Харківської ОДА Юлією Світличною та обговорити окремі проблемні питання сфери освіти Харківщини та перспективи її розвитку.

Наші позиції повністю співпали практично по всім питанням, особливо в частині необхідності використання усіх можливих ресурсів для забезпечення належного фінансування освіти та участі в цьому процесі відповідних органів і центральної, і місцевої влади.

Також Юлія Олександрівна цілком підтримала ідею проведення виїзного засідання Комітету з порядком денним , повністю присвяченим питанням вищої освіти, саме у Харкові, який віддавна є університетським і науковим містом, а також погодилась зі змістом проекту рішення Комітету.

Щиро дякую шановній пані Голові Харківської ОДА Юлії Світличній та народному депутату Олександру Грановському за сприяння та допомогу у проведенні цього важливого засідання Комітету.

Народний депутат України Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ