Медичний факультет ХДУ формує освітню базу

Медичний факультет ХДУ формує освітню базу

Вчора, 13 лютого, на медичному факультеті Херсонського державного університету відбулись комплексні збори керівництва, студентського парламенту факультету та старост академічних груп.

Обговорювали плани про подальшу роботу факультету, організацію навчального процесу, участь студентів медичного факультету в профорієнтаційних заходах з метою підтримки іміджу факультету.

Проте особлива увага була зосереджена на питанні організації спільної роботи між студентством медичного факультету та студентством Генічеського медичного училища, який віднедавна увійшов до складу освітнього холдингу ХДУ.

Зокрема, обговорювали такі питання:

1. Проведення спільних науково-практичних конференцій, науково-методичних семінарів, тренінгів як на базі Генічеського медичного училища так і на базі медичного факультету ХДУ.

2. Проведення практичних тренінгів для студентів Генічеського медичного училища з різних спеціальностей медичного факультету .

3. Презентація наукової діяльності студентами МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ студентам Генічеського медичного училища з метою залучення їх до складу студентського науково товариства.

4. Залучення студентів Генічеського медичного училища до діяльності проблемних груп медичного факультету.

5. Створення на базі Генічеського медичного училища інформаційних стендів, куточків Херсонського державного університету, проведення спільних культурно-масових заходів. Створення спільних студентських груп в соціальних мережах.

Ми сподіваємось, що загальними зусиллями нам вдасться сформувати потужну освітню базу для навчання студентів спеціальностей галузі знань охорони здоров'я!

Олена РЕЗНІЧЕНКО
Медичний факультет ХДУ