Андрій Дмитрієв знає хто говорить людям правду

Довірена особа кандидата в президенти України Андрія Садового в Херсонській області Андрій Дмитрієв стверджує, посилаючись на фактчекінговий проект VoxCheck що найбільше правди, серед кандидатів у президенти, минулого року говорив саме Садовий.

Фактчекінговий проект VoxCheck перевірив висловлювання за 2018 рік очільників держави та політиків, які лідирують у соціологічних опитуваннях до президентських та парламентських виборів.

Відповідно до аналізу, серед топ-політиків протягом минулого року найбільш правдивим був мер Львова, кандидат у Президенти України Андрій Садовий. Команда проекту визначила 73,1% правдивих тверджень у риториці політика за 2018 рік.

«З 2019 року Андрій Садовий запустив активну промо-кампанію, дав кілька інтерв'ю, і його риторика сильно змінилася. З чиновника місцевого масштабу він перетворився на загальнодержавного політика. Садовий-2019 багато говорить про долю країни, коментує відносини з МВФ, макроекономічні питання», – вказує команда проекту у дослідженні, на яке посилається довірена особа кандидата в президенти України Андрія Садового в Херсонській області Андрій ДМИТРІЄВ.