На базі Херсонського держуніверситету буде створено центр технічної та консультативної підтримки

На базі Херсонського держуніверситету буде створено центр технічної та консультативної підтримки

У середу, 6 лютого, у Херсонському державному університеті відбувся профорієнтаційний захід з учнями Херсонського обласного ліцею. Зустріч пройшла у форматі відео-конференції у рамках проведення профорієнтаційної роботи.

Варто зазначити, що Херсонський державний університет постійно проводить профорієнтаційну роботу. І зустрічі такого формату вже не вперше відбуваються у виші. Так, нещодавно подібний профорієнтаційний захід представники вишу провели для учнів Новокаховського професійно-технічного училища №14.

На початку заходу перед присутніми виступила декан медичного факультету Ірина Глущенко. Вона детально розповіла старшокласникам як і коли створювати власний електронний кабінет та озвучила основні терміни вступу до вишів.

Також Ірина Іванівна зазначила, що під час вступної кампанії на допомогу абітурієнтам на базі Херсонського державного університету буде створений центр технічної та консультативної підтримки. Надалі представники факультетів окреслили спектр напрямків навчання та докладно розповіли про спеціальності й спеціалізації в університеті.

Тож діалог з молоддю видався доволі ґрунтовним та цікавим. У ході заходу випускники мали змогу отримати інформацію з перших вуст та поставити будь-яке хвилююче питання. А їх у старшокласників було доволі багато.

Зокрема, молодь цікавили особливості навчального процесу, умови вступу і форми подання документів, рівень прохідного балу та перспектива працевлаштування після закінчення вишу.

Завершуючи зустріч, представники Херсонського державного університету гостинно запросили учнів завітати до стін одного з найстаріших навчальних закладів півдня України аби на власні очі побачити як відбувається навчальний процес у виші та поспілкуватися з викладачами і, звісно, зі студентами.

Прес-центр ХДУ