В Херсонському художньому музеї є що запропонувати молоді

В Херсонському художньому музеї є що запропонувати молоді

Бачити та розуміти мистецтво прагнуть не тільки люди творчих спеціальностей! На минулих вихідних курсанти Херсонської державної морської академії завітали до Херсонського обласного художнього музею ім.Олексія Шовкуненка та приєднались до нового проекту "Мистецтво: бачити та розуміти".

Разом із керівником, для першого візиту вони обрали маршрут «Пейзаж», адже серед чотирьох запропонованих творів в ньому є мариністичний пейзаж.

В ході інтерактивної екскурсії розібрали роботи Єгора Солнцева, Василя Полєнова, Івана Айвазовського, Миколи Кримова. Цікаво було на контрасті роздивитись роботи, написані в майстерні і «свіжі» пленерні види природи. Обміркували сюжет, композиційні прийоми, стилістику, колорит.

Особливість даної екскурсії - дискусія щодо кожного твору, завдяки якій відвідувачі та екскурсовод у творчому інтерактиві аналізують твір мистецтва.

Проект реалізується за підтримки Goethe-Institut в Україні, Українського інституту національної пам'яті, Українського центру розвитку музейної справи, Федерального міністерству закордонних справ Німеччини та Фонду громади міста Херсона «Захист».

Херсонський художній музей