Херсонцям - правду: то Супрун відсторонили, звільнили чи..?

Не вір очам своїм! У саморекламі під час виборів у хід йде все – навіть інсинуації. Один з кандидатів у Президенти пафосно заявив, що його політична сила спромоглася чи вже не «звільнити» Супрун.

Більшість Інтернет - видань підхопили інформацію навіть не прочитавши Ухвалу суду і подали інформацію взагалі під заголовками: «Суд відсторонив Супрун від виконання обов'язків глави МОЗ, - Ляшко». 

Більшість сайтів (як і той, який ми цитуємо) пишуть: «...відповідне рішення Окружного адміністративного суду міста Києва на сторінці в Facebook опублікував лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко».

«Адмінсуд за нашим позовом заборонив Уляні Супрун виконувати обов'язки глави МОЗ», - заявляє Ляшко.

У повідомленні йдеться, що позов був поданий народним депутатом від «Радикальної партії» Ігорем Мосійчуком та частково задоволений.

Але, перш ніж співати дифірамби панові кандидату, давайте уважно прочитаємо про що саме постановив Ухвалу Суд і про що мовчить кандидат.

А варто уважно прочитати перший рядок і все встане на свої місця: «Ухвала про забезпечення адміністративного позову», а потім резулятивну частину: «Заборонити першому заступнику міністра охорони здоров'я Супрун Уляні Надії вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень Міністра охорони здоров'я...».

Що значить «Про забезпечення адміністративного позову»? Поки суд буде розглядати справу по суті, пані Супрун не може вчиняти дії...

А про що ж сам позов? Читаємо: «... позивач просить суд встановити відсутність у Супрун Уляни Надії компетенції (повноважень) передбачених зокрема, але не виключно, положеннями статті ЗУ «Про КМУ...».

Відповідне провадження було відкрито судом 14 січня 2019 року. І в рамках нього Позичав тричі подавав заяву про встановлення забезпечення. Перші два рази йому було відмовлено, а третю заяву задоволено частково.

Поки необізнані громадяни розберуться у чому суть справи, Ляшко встигне непогано порекламуватися. Він вже заявив, що «вони» домоглися «підвищити зарплати і пенсії», ну а тепер ось «звільнили Супрун».

«Життя і здоров'я українців – найвища цінність. За це і боремося!», - заявляє Ляшко. Чудові передвиборчі гасла, от тільки, що ж насправді, у житті? Знову обман...

Сергій ОСОЛОДКІН