В Генічеській районній раді поспілкувались з освітянами

В Генічеській районній раді поспілкувались з освітянами

Вчора, 1 лютого голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов провів нараду з директорами загальноосвітніх шкіл району, участь в якій взяли також керівники окремих організацій та установ районної ради.

На нараді було обговорено питання про проходження опалювального періоду закладами освіти району, взаємодія районної ради з закладами освіти в умовах реалізації освітньої реформи та робота закладів освіти Генічеської районної ради в умовах виборчого процесу.

В ході зустрічі учасники наради обговорили поточні потреби освітньої сфери, пройшлися по основних пунктах нового Закону "Про загальну середню освіту", директори шкіл висловили свої побажання щодо першочергових потреб очолюваних ними освітніх закладів та висловили своє бачення відносно змін, які торкнулися освітянської галузі.

В рамках обговорення питань, озвучених на нараді, голова районної ради акцентував увагу директорів на таких напрямках роботи, як робота з педагогічними кадрами та професійне підвищення майстерності педагогів.

"Генічеською районною радою, закладами з обслуговування закладів освіти була проведена величезна робота з підготовки до опалювального періоду 2018/2019 р.р. в навчальних закладах. Щиро вдячний директорам закладів освіти та колективам шкіл, які змогли налагодити та провести таку відповідальну та важливу роботу», – підбиваючи підсумки наради наголосив Андрій Євстратов.

Педагоги, в свою чергу, висловили подяку за підтримку у вирішенні існуючих завдань в частині матеріально-технічного забезпечення шкіл, проведення ремонтів, модернізацію систем опалення і створення сприятливих умов для навчання.

Наприкінці наради голова районної ради Андрій Євстратов наголосив про необхідність подальшої продуктивної співпраці між районною радою та директорами шкіл, керівниками закладів з обслуговування закладів освіти та районною державною адміністрацією.

За матеріалами Генічеської районної ради