У Херсонському слідчому ізоляторі відбувся обшук

У Херсонському слідчому ізоляторі відбувся обшук

24 січня 2013 року було організовано проведення загального обшуку в камерах Херсонського слідчого ізолятора. Його було проведено з метою виявлення, перекриття каналів надходження заборонених предметів, відпрацювання оперативної інформації щодо їх наявності у засуджених та ув'язнених, виявлення схованок які застосовуються ними для переховування заборонених предметів.

Як повідомляє прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області, за підсумками проведеного обшуку були виявлені наступні заборонені предмети: 7 мобільних телефонів, 16 саморобних колод гральних карт, 12 зарядних пристроїв до мобільних телефонів, 12 нагрівальних приладів з порушенням правил пожежної безпеки, 4 колюче-ріжучих предмети та 5 літрів браги.

Під час проведення обшуку спеціальні засоби не застосовувались. За результатами проведення обшуку складані відповідні матеріали стосовно вилучення заборонених предметів та результати проведення загального обшуку про що проінформовано прокуратуру області. За фактами вилучених заборонених предметів проводяться службові перевірки.

Довідка: За 2012 рік у Херсонському СІЗО було проведено: загальних обшуків - 14, вибіркових – 297, контрольних – 590.
На протязі 2012 року під час обшуків вилучено:
- мобільних телефонів – 138;
- грошей – 1280грн., 50 доларів США;
- спірних напоїв -12,5 літрів;
- продукти бродіння – 65 літрів;
- колючо-ріжучих предметів – 64шт.;
- наркотичних засобів – 61 гр.