Студенти ХНТУ приєдналися до благодійної акції

В рамках програми «Здай кров - врятуй життя» 6 грудня 2018 року до медпункту Херсонського національного технічного університету завітала спеціалізована бригада Херсонського обласного центру служби крові. Студенти та викладачі вузу приєдналися до благодійної акції «Поділись краплинкою життя!».

З молоддю працювала кваліфікована команда медиків, яка в будь-який момент могла надати належну допомогу на всіх етапах процедури. Також медики надали необхідну інформацію тим, хто бажав здати кров, та відповіли на питання, які цікавили майбутніх донорів.

Не зважаючи на те, що у студентів зараз захист курсових робіт, але ціла черга зібралася в медпункті нашого вишу, аби долучитися до почесної справи – здати кров та в подальшому стати донором. Своїм вчинком вони проявили небайдужість і усвідомлення важливості їх участі у процесі рятування людського життя.

Тож можна із впевненістю заявити, що наша молодь, яка наразі здобуває вищу освіту гідна поваги і здатна на благородні вчинки! Відроджується традиція виїзних бригад служби крові до вищих навчальних закладів. Таке надійне партнерство допомагає розвивати донорський рух в Херсонській області.

Прес-центр ХНТУ