День місцевого самоврядування у херсонській школі

Нестандартно, цікаво і з користю відзначив День місцевого самоврядування голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, якого запросили у гості до учнів старших класів херсонської Школи гуманітарної праці.

Разом із директором навчального закладу, депутатом Херсонської міської ради Артемом Кияновським Владислав Мангер розповів школярам про те, як працюють міська і обласна ради, в чому відмінність їхньої роботи. Багато говорили і «про життя».

Імпровізована класна година була присвячена вибору професії, і тому старшокласникам було цікаво послухати успішного чоловіка, який усього досяг самотужки.

Питання до Владислава Мангера були різними – від того як він сам став депутатом і до його особистого ставлення щодо міграції українців з Батьківщини:

«Я знаю сотні людей, які мають можливість поїхати жити закордон хоч завтра, проте вони того не роблять. Вони працюють тут, навчають дітей тут, намагаються щось тут змінити. І я так само.

Бо коли в родині хворіє мати, ми ж не йдемо шукати іншої мами, не просимося до сусідів, мовляв, пустіть пожити: у вас же мама здорова, а моя хворіє... Ні, ми лікуємо свою матір самі.

Так і с Батьківщиною. Я, ви, всі ми маємо зробити все для того, аби наша країна одужала раз і назавжди. Принаймні я вірю, що це можливо», – відповів на запитання Владислав Мангер.

Хлопці розпитували голову облради про спорт, зокрема бокс, хокей. Дівчат цікавило особисте:

«Я дуже люблю читати. Завжди любив. Шкода, проте наразі не вистачає достатньо часу для книжок. Вже накопичилася величезна купа того, що кортить прочитати, а я все ніяк не знаходжу часу.

Увесь вільний від роботи час присвячую спорту: власним тренуванням та організаційним моментам роботи нашої хокейної команди «Дніпро», адже я Почесний президент клубу. До того ж, я є і першим віце-президентом Федерації боксу України.

Справ вистачає. І я цьому радий. Мабуть, дуже прикро, коли ти у власній країни відчуваєш себе непотрібним: часу багато, а витрачати його нема куди...», – сказав Владислав Мангер.

За матеріалами Херсонської обласної ради