Андрій Євстратов: Така влада є справді народною

Андрій Євстратов: Така влада є справді народною

Голова районної ради привітав з Днем місцевого самоврядування жителів Генічеського району, працівників і ветеранів органів місцевого самоврядування, депутатів всіх рівнів:

- Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. Це свято нашої громади, громади кожного села, кожного їх жителя.

Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Така влада є справді народною — владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади та в інтересах громади. Визначальну роль у вирішенні життєво важливих питань відіграють саме органи місцевого самоврядування, діяльність є відкритою, прозорою та спрямована на задоволення щоденних життєвих потреб людей.

Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами, партійними та громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал нашого краю на вищий рівень.

Висловлюю вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному жителю Генічеського району міцного здоров'я, достатку й благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги.

З повагою
Андрій ЄВСТРАТОВ
Голова Генічеської районної ради