Владислав Мангер: Діяльність обласної ради спрямована на задоволення життєвих потреб мешканців Херсонщини

Владислав Мангер: Діяльність обласної ради спрямована на задоволення життєвих потреб мешканців Херсонщини

Сьогодні ми відзначаємо День місцевого самоврядування. Ось уже два роки, як я очолюю Херсонську обласну раду, і це свято стало й моїм професійним святом, - підкреслив голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер:

...За цей час, як ніколи, усвідомив: люди нам довірили найважливіше – представляти їх інтереси і приймати рішення, від яких безпосередньо залежить добробут їхніх родин.

Колеги, щиросердно вітаю Вас із Днем місцевого самоврядування! Бажаю Вам завжди миру і сімейного затишку, виваженості та справедливості в прийнятті рішень.

Успішне майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. І кожен із нас може зробити свій внесок у розбудову Херсонщини і всієї України – бути компетентним, відповідальним і мати активну громадську позицію.

Діяльність Херсонської обласної ради є відкритою і спрямованою лише на одне – на задоволення життєвих потреб мешканців Херсонщини.

Так, попереду ще багато завдань, які ми повинні вирішити задля того, щоб наша область розвивалася стабільно, впевнено і безупинно. Твердо переконаний, разом ми все зможемо досягти!

Владислав МАНГЕР
Голова Херсонської обласної ради