Голову Олешківської районної ради відзначили Грамотою Верховної Ради України

Комісія з питань нагородження ВРУ одноголосно ухвалила рішення щодо відзначення очільника депутатського корпусу Олешківської районної ради Павла Потоцького Почесною грамотою Верховної Ради України.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій видав розпорядження про відзначення Павла Борисовича Почесною грамотою Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, визначну громадсько-політичну діяльність, активну участь у законотворчій діяльності та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Вручив парламентську відзнаку Павлу Потоцькому заступник голови Херсонської обласної ради Віталій Булюк.

Павло Потоцький свою трудову діяльність розпочав відразу після навчання в університеті у Херсонській обласній раді. З 2015 року обраний заступником голови районної ради, а з 2017 року – головою Олешківської районної ради. Майже 14 років працює в органах місцевого самоврядування.

За матеріалами Олешківської районної ради

Щиро вітаємо голову районної ради з отриманням такої визначної нагороди та бажаємо міцного здоров'я, родинного добробуту, успіхів у будь-яких справах та не зупинятись на досягнутому!