На Херсонщині проходять масштабні навчання територіальної оборони

З вчорашнього дня, 5 грудня, у Херсонській області розпочинається 10-денний цикл полігонних тактичних навчань з військовозобов'язаними, що входять до складу територіальної оборони Херсонщини.

Триватимуть збори до 15 грудня включно та складатимуться з трьох етапів: теоретичний курс, виконання практичних стрільб, практичні заняття з охорони та оборони вважливих державних об'єктів.

Україна з 2014 року проживає у воєнному стані. Ми розпочинали з Єдиного дня стрільця , потім було запроваджено навчання рот територіальної оборони на вихідних, а вже у вересні цього року – розгорнуто бригаду ТрО та масштабні збори 124 бригади територіальної оборони Херсонської області.

Сьогодні ж під час воєнного стану вище військове командування визначило, що дня нашого регіону необхідно провести додаткові навчання. Ми вже знаємо наші можливості, це не є для нас складним, чи чимось новим. Тому закликаю усіх долучатися і брати активну участь у зборах ТрО заради захисту нашої держави.

Якщо після Керченської агресії ми не відреагуємо, то гріш нам ціна! Ворог має розуміти що не можна йти далі, в наші домівки, в наші міста і села!

Звертаю увагу, що це – не мобілізація і не призов. Це – позапланові навчання, які будуть сприяти згуртуванню військового колективу, накопиченню практичного досвіду для обороноздатності нашої країни.

Закликаю жителів області не панікувати через збільшення військової присутності у регіоні – це вимушені заходи у воєнному стані. За кожним херсонським деревом на агресора буде чекати достойна відсіч!, - переконаний голова Херсонської ОДА Андрій ГОРДЄЄВ.