Як Гордєєв з херсонцями поснідав

Сьогодні, 6 грудня, у Херсоні відбувся ювілейний 90-ий діловий сніданок громадської організації "Бізнес-асоціація "Ми херсонці".

«Такий захід – наша традиція. Щочетверга ми збираємося за філіжанкою кави і усім складом громадської організації обговорюємо проблеми малого та середнього бізнесу, а також шукаємо шляхи їх вирішення.

Найголовніше – ми продукуємо ідеї, які потім реалізуються у різних проектах. Ми хочемо змін, але не готові просто спостерігати. Ми готові приєднуватися до процесу», – розповів голова правління бізнес-асоціації «Ми – херсонці» Віталій Бєлобров.

На ювілейний сніданок "херсонців" було запрошено голову Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва, який розповів про реалізовані проекти і перспективні плани щодо будівництва доріг, залучення інвестицій, розвиток туризму.

Також він торкнувся теми воєнного стану і відверто відповів на запитання херсонців. «Свідомість визначає наше буття. Ми хочемо бачити наше місто й область розвиненими: з конкурентоспроможним малим та середнім бізнесом, комфортними вулицями, гарним громадським транспортом, прозорим бюджетом тощо. Але одна справа – хотіти, а інша – шукати механізми для досягнення цього...

Серед членів бізнес-асоціації «Ми – херсонці» є дуже багато креативних людей з ефективними ідеями, готових втілювати задуми. Думаю, що обраний формат організації, дозволить залучати ще більше молодих амбіційних людей до державотворчих процесів, формування майбутнього нашої країни. Однозначно, треба йти на зустріч і допомагати таким небайдужим людям», – зазначив Андрій Гордєєв.

Елеонора ГУСЬКОВА

P.S. Бізнес-асоціація «Ми – херсонці» була створена два роки тому. Своїм завданням вона визначила розвиток міста Херсона та області через розвиток малого й середнього бізнесу, який складає 99% бізнесу регіону. Асоціація створює спільні проекти, захищає права, законні інтереси.