Олександр Співаковський: Завдяки вам Україна має майбутнє

Сьогодні День Збройних Сил України, який разом із нашими мужніми, незламними захисниками з повним правом відзначає весь наш народ.

Ми знаємо: там, на передовій, українські військові зараз виконують найважливішу місію в державі - стоять на захисті нашої свободи і незалежності. Без цього не може бути ефективним жоден інститут громадянського суспільства, без цього взагалі неможливий наш подальший поступ уперед.

В єдності армії і народу полягає сьогодні справжня сила і міць української держави. Для нас, українців, Збройні Сили — це мир і добробут громад, це спокій наших дітей, це основа нашої безпеки і суверенітету.

Усвідомлення цієї простої істини, на жаль, далося нам дорогою ціною. Проте зараз ми впевнені: безпека держави і спокій наших сімей — в надійних руках.

Дорогі наші герої, воїни! Ви - найкращі сини і доньки України. Ми віримо в вас і пишаємося вами. Прийміть нашу шану і щиру вдячність за ваші мужність і стійкість, за безмежну відданість своєму народу. Завдяки вам Україна має майбутнє.

Міцного вам здоров'я і витримки. І нехай вас береже Господь. Ми чекаємо на вас вдома і віримо: Перемога наша не забариться! Слава українським воїнам! Слава Україні!

Народний депутат України
Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ