Головну ялинку Каховки переносити не будуть

Не змінювати цього року місце розміщення головної ялинки міста вирішило керівництво Каховки. Тож її урочисте відкриття відбудеться там де завжди — на центральній площі біля районного будинку культури ім. Фрунзе.

Відомий вже й час заходу — 19 грудня, саме на День святого Миколая.

Попередні плани перенести ялинку в інше місце були пов'язані з початком реконструкції площі біля РБК ім. Фрунзе. Ці роботи обіцяли розпочатися в грудні.

— Через те, що затягнулися деякі організаційні питання ми вирішили розпочати демонтаж старої плитки на центральній площі в другій половині зими. Крім того, ми б усе одно в цьому році не встигли завершити хоча б якийсь етап цих робіт і підписати акти виконаних робіт. До того ж, це спричинило б певний безлад у центрі міста на різдвяні і новорічні свята, а цього дуже не хотілося, — прокоментував директор КП "Комунальне транспортне підприємство" Олександр Зайцев.

Як уже повідомлялось, загальна вартість реконструкції площі складає нині 5,64 млн. грн. Проведення цих робіт було анонсовано місцевою владою більше ніж п'ять років тому, однак за цей час вони так і не розпочались.

Олександр Зайцев пояснив, що на сьогодні договір з виконавцями робіт досі не підписаний. "На початку року ми спробуємо провести тендер і вже в крайньому випадку будемо готові укласти договір з каховськими підрядниками. Для цього у нас уже є всі потрібні документи", — підкреслив він.

Відкриття другої каховської ялинки — в житломасиві Свєтлово — заплановане на 25 грудня, на католицьке Різдво. Нагадаємо, що цей день вперше буде офіційним вихідним в Україні.

У сусідній Новій Каховці відкриття головної міської ялинки анонсоване на 20 грудня.

Олег БАТУРІН
"Новий День"