Херсонському "Інваспорту" - 25

Херсонському "Інваспорту" - 25

Депутат Херсонської обласної ради, лідер громадської платформи "Добро переможе" Юрій Рожков, як друг і помічник цього регіонального центру, долучився до організації святкування ювілею "Інваспорту".

"Інваспорт" - це, передусім, 320 діточок, котрі, попри інвалідність, активно займаються фізичною культурою і спортом. Серед них 28 спортсменів увійшли до складу збірної України!

"Усі діточки мають рівні права і можливості, головне їх вчасно підтримати фізично, морально і матеріально, - говорить Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе", - і тоді наші дітки видадуть такі результати! Що на них вже будуть рівнятись інші!".

Свої слова Юрій Рожков підкріпив практичним подарунком, вручивши у співпраці з Голандською фундацією 5 комплектів слухових апаратів (на обидва вушка) для слабочуючих спортсменів. А ще подбав про розміщення портретів херсонських параолімпійців на біг-бордах, щоб херсонці гордилися своїми героями!

Борис Кедровський, в. о. начальника Регіонального центру фізичної культури та спорту людей з інвалідністю "Інваспорт" підкреслив: "Юрій Рожков - найдобрішої душі людина. Величезне йому спасибі за турботу про наших дітей!

Наш заклад перебуває у підпорядкуванні обласної ради і я дуже радий, що серед депутатів обласної ради є наш друг і помічник Юрій Рожков. Ми завжди звертаємося до нього за допомогою і знаємо, що нас завжди почують і підтримають. Дякуємо!"

Добро переможе -
громадська платформа Юрія Рожкова