У Херсоні розпочався VI «Таврійський тиждень мистецтв / Zабалка – 2018»

У Херсоні розпочався VI «Таврійський тиждень мистецтв / Zабалка – 2018»

Минулої суботи, 1 грудня, в Гончарівці феєрично розпочався вже традиційний для міста і області VI «Таврійський тиждень мистецтв / Zабалка – 2018».

Фестиваль зібрав у гостинних стінах  книгозбірні найкращих митців та їхні оригінальні роботи.

Символом «Zабалка – 2018» став кит, девізом – «Шукаю лінію!».

Свою «лінію» у творчості знайшли на фестивалі художники, фотографи, каліграфи, майстри декоративно-ужиткового мистецтва, танцівники, співаки з Херсона та області, України, Японії, Великої Британії та Австралії.

«Таврійський тиждень мистецтв / Zабалка – 2018» урочисто відкрили заступник директора Департаменту культури, туризму та курортів ХОДА, начальник управління культури Мазур Ігор Романович та в.о. генерального директора КЗ «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» ХОР Коротун Надія Іванівна.

Учасниками відкриття фестивалю стали:

Галина Зінов'єва (м. Миколаїв), яка представила виставку «Ієрогліф року – Слово України» від RAIRYU – Богдана Пархоменка (Японія – Україна). Учасниця проводила майстер-класи з каліграфії та неймовірні фотосесії у кімоно.

Українська асоціація повітряних зміїв (Херсон), що прикрасила своїми «кайтами» (kite – з англ. «повітряний змій») нашу Гончарівку.

Аполлон Волколупов з музичним привітанням.

Олег Волколупов & OVVA з позитивною рок-музикою.

Майстри декоративно-ужиткового мистецтва з майстер-класами, що вразили і дітей, і дорослих.

Усі творчі роботи фестивалю ви зможете побачити у Гончарівці до 8 грудня включно, коли гостей і учасників чекатиме урочисте закриття і підведення підсумків.

Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара