На отставку мэра Херсона собирают деньги

Инициаторы отзыва Херсонского городского головы Владимира Миколаенко обращаются к горожанам с просьбой пожертвовать деньги на печать бланков для подписей за отзыв мэра. Не хватает более трех с половиной тысяч гривен.

Об этом рассказала одна из инициаторов досрочного отзыва мэра Херсона Римма Бараненко. Цитируем ее обращение, которое она опубликовала в сети:

"... Друзі! Ми всі жаліємось як нам погано жити. Транспорт незручний, ходить не по графіку, холодно в оселях, немає світла і т.д. і т.п. А що ВИ зробили, щоб щось змінити? Поставили лайк? Цього замало.

От, наприклад, якби кожен Ваш лайк перевести у 10 грн. - ми б вже давно зібрали необхідну суму на бланки для збору підписів за відставку Миколаєнко.

А поки що на наш заклик перевели кошти дві людини з 300 000 міста! Як на мене - це ганьба! Знову повинні шукати гроші ті самі активісти, що й 4 роки до того? А все величезне місто буде спати?

Чи бурчати у фейбук? Так не піде! Диванним воїном бути легко. А зробити хоч якийсь рух до перемоги - то вже подвиг! Зробіть хоч щось ! цьому напрямку! Доєднуйтесь до нашої команди, давайте цінні ідеї і втілюйте їх, допоможіть зібрати суму на друк матеріалів.

От зараз у нас на рахунку 250 грн, замість потрібних 3800 грн. А завтра 3.12.18 ми забираємо з типографії продукцію. Поки що розплачуватись немає чим. А ще планували поліграфію додаково замовляти для цієї ж мети. Поки що - тільки плануємо, але ж часу у нас обмаль!

Та я вірю, що Херсон прокинеться! І не словом, а ділом! Чекаємо на вашу допомогу!

Номер картки Приватбанк 5168 7422 2402 3618 Тарасов О.В. (всім, хто пожертвує із вказаними контактами - буде наданий звіт). Хочете щось змінити - дійте!!!

Наше майбутнє у наших руках!"

Политическая Херсонщина

Напомним, 24 ноября 2018 года состоялось собрание по созданию инициативной группы для отзыва Херсонского городского головы по народной инициативы. Созданной группе необходимо будет собрать подписи горожан за отзыв мэра в количестве большем, чем за него проголосовало на выборах 2015 года.