Херсонців запрошують на благодійну виставу

Завтра, 5 грудня, у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша відбудеться благодійна вистава «Оскар і Рожева Пані». Кошти зібрані під час вистави підуть на допомогу пацієнтам онкогематологічного відділення Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні.

Адміністрація комунального закладу «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради, Благодійний фонд «Фарби Життя», заснований батьками, які виховують дітей з онкогематологічною патологією, актори Національного академічного драматичного театру ім. І.Франка, Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша запрошують Вас, Ваших колег та усіх бажаючих на виставу «Оскар і Рожева Пані», яка відбудеться у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша 5 грудня 2018 року о 19:00 годині.

Вистава «Оскар і Рожева пані» – це історія хлопчика, хворого на онкологічну хворобу, якому лікарі вже не можуть допомогти. Про життя і смерть у лікарні з ним розмовляє Рожева Пані. Щоби прийняти жахливу правду, вона спонукає Оскара викласти свої думки у вигляді листів до Бога.

Крім того він має собі уявити, що кожен прожитий день є десятиріччям. Оскар зважується на експеримент і таким чином проживає все своє життя. У 12-и листах до Бога він розповідає про свою юність, перше кохання, подружнє життя, кризу середнього віку, старість і підготування до смерті.

Всі кошти зібрані під час вистави підуть на допомогу пацієнтам онкогематологічного відділення Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні.

Давайте будемо солідарні з дітьми, які несуть зовсім не дитячий хрест страждань. Давайте разом допоможемо здійснити їх мрію – мрію бути здоровими...

За матеріалами Херсонської обласної ради

P.S. Квитки можна придбати на сайті та в касах театру.