Херсонські спортсменки вибороли золото і срібло

В буквальному сенсі вибороли золоті та срібні нагороди спортсменки комунального закладу «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради, багаторазові володарки Кубку України з вільної боротьби.

Херсонські спортсменки здобули три золоті та одну срібні медалі у Кубку України з боротьби вільної серед жінок, який є визначальним у підведенні підсумків цьогорічного сезону. Змагання проходили з 29 по 30 листопада у Броварах.

Майстри спорту міжнародного класу Тетяна Ріжко та Алла Белінська завоювали «золото» у вагових категоріях до 62 кг та 68 кг відповідно. Майстер спорту України Ірина Пасічник виборола для своєї команди іще одну золоту нагороду у ваговій категорії до 76 кг. А Єлизавета Тіскарьова, поступившись у фінальній схватці, стала володаркою срібної медалі.

У командному заліку наші дівчата здобули друге місце та поповнили скарбничку Херсонської школи вищої спортивної майстерності та Херсонщини високими здобутками.

Дякуємо спортсменкам за нагороди, а їх тренерам – Заслуженому тренеру України Володимиру Євонову та тренеру вищої категорії Роману Павлову – за професіоналізм та високий рівень підготовки молодого покоління.

За матеріалами Херсонської обласної ради