Олена Урсуленко підтримала створення Наглядової ради ХДУ

Олена Урсуленко підтримала створення Наглядової ради ХДУ

Секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко підтримала ідею колективу Херсонського державного університету про створення Наглядової ради закладу і прийняла пропозицію увійти до її складу.

...Це захист і можливість представляти інтереси потужного освітнього закладу півдня України! Це реальний крок вишу до відкритості, чесності, демократичності. Всі процеси, включаючи фінансові, будуть під контролем громади.

Це відповідальна місія і для нас, членів наглядової ради, успішних людей, які вбачають майбутнє у розвитку освітніх послуг і можливості студентів долучитись до реалізації проектів і роботи, що відбуваються у місцевому самоврядуванні.

Саме так взаємодіє влада і молодь у європейських країнах, чий досвід нам пощастило вивчати цього тижня у Литві. Потрібно визнати - створення умов для закладення фундаменту успішності молоді в рідній країні потрібно починати вже зараз, - переконана Олена УРСУЛЕНКО.

P.S. Вдячна Олександру Співаковському і всьому викладацькому складу за відзначення моєї активної, чесної позиції в розбудові нашого міста