У Високопільській ОТГ на Херсонщині стане чистіше

Питання збору й утилізації відходів доволі актуальне для Високопільського району, як і для багатьох населених пунктів в районах, адже в більшості з них ще не впроваджено роздільне збирання побутових відходів, не розроблено схеми санітарної очистки тощо.

Як повідомляє сайт облуправління Держпродспоживслужби в Херсонській області, питання організації роботи з санітарного очищення населених пунктів Високопільського району вже неодноразово протягом 2018 року було в центрі обговорення на різних нарадах.

В районі вивезення твердих побутових відходів проводиться за рахунок залучення автотранспорту фермерських господарств та силами населення.

На території району реєструється 12 місць для видалення відходів. З них на 9 – оформлені земельні ділянки, на 3 – документи знаходяться в стадії розроблення (рішення про виділення земельних ділянок є). Із 12 місць видалення відходів, лише на 6 оформлені паспорти.

Але є і позитивні зрушення: у вересні 2018 року Високопільською селищною радою об'єднаною територіальною громадою із залученням спонсорських коштів для КП «Високопільський Комунсервіс» придбано трактор з причепом для збору та вивезення відходів від населення. Вже розроблено графік та укладаються угоди.

"Гривна"