В Олешківському районі з'явився ще один спортивний майданчик

Вчора, 27 листопада у селі Подокалинівка Олешківського району Херсонщини на території загальноосвітньої І-ІІІст. школи відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Це перший майданчик у селі. Проект реалізовано шляхом співфінансування з обласного, районного та селищного бюджетів. З нагоди спортивного дійства зібралось багато жителів громади,учнів та юнацької спільноти,і звісно чи мало почесних гостей.

Привітати дітей з визначною подією в житті Покалинівської школи та району, завітали заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Рищук Є.М., голова Олешківської районної ради Потоцький П.Б., депутат районної ради Хомулін С.М. та Ювілейнівський сільський голова Пустовой Р.А.

Створення умов для занять спортом, дасть можливість виховувати здорове покоління. Є надія, що відтепер, завдяки спільним зусиллям влади й громади , школярі та молодь району у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом саме на цьому майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров'я.

За матеріалами Олешківської районної ради