На Херсонщині відзначили 75 річницю визволення Олешківського району

Сьогодні, 30 листопада, у районному будинку культури та дозвілля ім. Т.Г.Шевченка відбулися урочистості з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення Олешківського району та 74-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

З Україною пов'язані основні події найстрашнішого в історії людства воєнного протистояння. Саме на нашій землі вирішувалася подальша доля війни в Європі, доля Перемоги.

На урочистому заході голова районної ради Павло Потоцький подякував ветеранам і всім, хто кував перемогу, адже вони стали для нас символом стійкості, любові до рідної землі. Також він зазначив, що усі ми, старі й молоді, пишаємося подвигом визволителів нашої країни. Пам'ять про цей подвиг ми маємо берегти та передавати нашим дітям і онукам.

Пенсіонери, представники трудових колективів підприємств, установ та організацій району і міста хвилиною мовчання згадали усіх, хто боронив Батьківщину від страшного ворога, хто відвойовував українські землі, жертвуючи своєю кров'ю і життям заради майбутнього!

Олешківська районна рада