Херсонщина обрала кандидатом у президенти від УКРОПу Олександра Шевченка

Ця подія відбулася сьогодні, 27 жовтня в результаті президентських праймеріз партії УКРОП, що успішно пройшли у Херсоні.

Учасники перегонів від «Українського об'єднання патріотів» Оксана Тунік-Фриз, Олександр Шевченко та Ірина Головатенко сьогодні мали можливість наживо поспілкуватися з понад 600 херсонцями, які зібралися у залі Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша.

"Президентські праймеріз – це гарна нагода привести до влади нових людей, які змінюватимуть країну, а не розкрадатимуть державні гроші.

Кожен член УКРОПу міг спробувати свої сили у президентських праймеріз, запропонувати свою програму та продемонструвати суспільству, що серед політиків є абсолютно нові обличчя.

Нові обличчя – не за своєю зовнішністю, а по своїй суті, коли людина готова йти до влади, змінювати систему та розвивати Україну», – про це у Херсоні на внутрішньопартійних перегонах УКРОПу заявила їхня учасниця Ірина Головатенко.


Зі свого боку, учасниця праймеріз Оксана Тунік-Фриз зауважила, що в нинішніх умовах за майбутнє України відповідальний кожен українець, незалежно від посади чи професії: «Сьогодні життя в Україні поділилося на дві частини. Одна з них – це війна, біль і сльози. Зовсім інше життя протікає на умовно мирній території.

Однак, ми всі повинні зрозуміти, що,крім окупанта, нам загрожує ще й внутрішній ворог. Поки військо захищає Україну на передовій, ми не можемо втрачати час, кожен з нас має вести свій бій на мирній території», – наголосила Оксана Тунік-Фриз.

Водночас чинний фаворит перегонів, народний депутат Олександр Шевченко закликав херсонців не підтримувати на виборах старих політиків, які розкрадали Україну: «З влади повинні піти люди, які 27 років маніпулювали нами, ніби герої фільму «Весілля у Малинівці».

Якщо люди дали тобі право на владу, то ти маєш відповідати за безпеку й добробут громадян. Для того, щоб збудувати справедливу та справді сильну демократію, кожна людина має бути вільна у своєму виборі, а кожен громадянин повинен мати можливість проявити себе у політиці», – підкреслив Олександр Шевченко.


І він був найбільш переконливим - за результатами публічних дебатів Херсонщина обрала Олександра Шевченка кандидатом у президенти від УКРОПу: за нардепа проголосували 195 делегатів загальних зборів обласної організації партії.

Вітаємо Олександра Шевченка із черговим здобутком!

За матеріалами УКРОП Херсонщина