Олександр Співаковський: за результатами поїздки до США було підписано тристоронній меморандум про співпрацю в галузі освіти

Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки Олександр Співаковський за підсумками відрядження до США.

Він нагадав, що на запрошення Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, на початку жовтня українська делегація взяла участь у «Виконавчому діалозі», який є частиною Програми для українських керівників коледжів (CCAP).

«В рамках цієї програми група директорів наших коледжів понад місяць навчалася в Таллахассі, штат Флорида. Під час поїздки для нас провели серію потужних інформативних семінарів, зустрічей та візитів до навчальних закладів, спеціально розроблених для знайомства з місією, організацією, управлінням та функціонуванням місцевих комьюніті коледжів США, організованих співробітниками Державного університету штату Флорида та Коледжу Санта Фе», – розповів Співаковський.

Він також зазначив, що головна ідея участі в навчальній програмі, яка була закладена організаторами – вивчити досвід США та знайти натхнення та однодумців для розробки проектів, аби потім імплементувати відповідне поєднання набутого американського досвіду та українського бекграунду, що склався в цій сфері.

«За результатами поїздки та проведених переговорів нами було підписано тристоронній меморандум про співпрацю в цій сфері! Переконаний, це – лише початок, і попереду ще багато спільних заходів по покращенню якості вищої освіти в Україні! Зі свого боку обіцяю докласти максимум зусиль задля позитивних змін!», – відзначив Співаковський.

Крім того, депутат повідомив, що на початку 2019 року до України приїде представник Державного департаменту США Ентоні Коліх, який є Директором Управління світових освітніх програм Бюро з питань освіти та культури.