Херсонців запрошують відвідати виставку виробів з вовни

Для кафедри дизайну ХНТУ ця осінь стала врожайною на події. 16 жовтня було відкрито довгоочікувану експозицію виробів з вовни "StoryFelt" від студії валяння "Vovna", яка була заснована на базі кафедри дизайну у 2017 році. Це унікальна в своєму роді подія, що об'єднала викладачів та студентів кафедри дизайну.

Урочиста частина заходу відбулася за участі засновника студії, завідувача кафедрою дизайну, професора Олени Чепелюк, ректора ХНТУ, професора Юрія Бардачова, Народного артиста України, директора Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша Олександра Книги, директора Новокаховської міської картинної галереї ім. А.С. Гавдзинського - Олени Михайленко.

Творчий простір став теплим не лише від променів лагідного осіннього сонця, але і від емоцій авторів та гостей. Поліфонічність матеріалів, тематик і технік зробила виставку цікавою для всіх відвідувачів. Вовна та скульптура - дивовижне поєднання матеріалів, яка стала родзинкою виставки.

Також гості побачили оновлену лекційну аудиторію кафедри дизайну. Дизайн-проект було розроблено студентками кафедри Богданою Горбачук та Надією Лашкевич та втілено в життя студентами університету.

Кафедра дизайну ХНТУ запрошує усіх завітати на виставку "StoryFelt" у виставкову залу ХНТУ за адресою вул. Миру,40 (6 корпус ХНТУ). Виставка триватиме до кінця жовтня.

Прес-центр ХНТУ