Допомогу до лікарень Херсонщини везуть звідусіль

Допомогу до лікарень Херсонщини везуть звідусіль

За хронічного недофінансування елементарних потреб у ліках, харчах, обладнанні будь-яка допомога для комунальних медичних закладів на Херсонщині - наче дорогоцінний скарб.

Не дивно, що збирати її заходилися не тільки іноземні філантропи, а вже й наші громадяни. Так, доброчинний фонд з Нідерландів надіслав до Скадовської райлікарні цілий автопоїзд із партією універсальних ліжок та інших спеціалізованих медичних меблів.

А прості городяни зібрали майже десять тисяч гривень добровільних пожертв для оплати транспортних витрат та розмитнення довгоочікуваного вантажу.

У свою чергу, херсонська малеча не оминула своєю увагою півсотні пацієнтів з хоспісу обласного центру. Тутешні школярі зібрали у батьківських садах та на дачах понад три центнери свіжих яблук, які передали у дарунок хворим людям, якими опікується хоспіс.

Втім, не відстають і фермери та сільськогосподарські підприємства краю: одразу кілька з них взяли шефство над обласною дитячою лікарнею, відправивши туди тонни круп, овочів, м'яса та фруктів.

Якби не така допомога вартістю в десятки тисяч гривень, навряд чи вдалося годувати хворих ситно та калорійно, зізнаються медики.

"Голос України"