Чи буде Херсон європейським містом?

Чи стане він упорядкованим? Це залежить від кожного з нас. Давайте об'єднаємося та разом наведемо лад, починаючи зі свого будинку, подвір'я, і нарешті, вулиці! Тоді ви побачите, яка краса буде навкруги!

"Херсон може бути яскравою візитівкою Півдня України та справжнім центром міжнародного туризму!", - вважає депутат Херсонської обласної ради Юрій Рожков.

Днями для ОСББ «Сонячне місто» та ОСББ «Вул. Покришева 45/4» Громадська платформа «Добро переможе» організувала святкову зустріч. Юрій Рожков урочисто підписав Меморандуми про співпрацю з цими товариствами.

Їх мешканці справді хочуть змін в своїх будинках та дворах і налаштовані співпрацювати з організацією «Добро переможе» за таким важливими напрямками, як покращення свого добробуту та досягнення високого рівня благоустрою на своїх територіях!

Лідер Громадської платформи Юрій Рожков пішов назустріч ініціативі громадян та запропонував об'єднати зусилля: «Тому що об'єднавшись, ми зробимо наше місто квітучим та гарним! Давайте робити добро разом, тому що добро завжди переможе!»